קולורס בניית אתרים

סקירת ממשק הניהול של מערכת קולורס

בדף עמוס זה תוכלו לקבל טעימה קטנה ממשק הניהול המתקדם של מערכת קולורס, במידה ותזמינו אתר תקבלו הדרכה אישית לשימוש במערכת המופלאה הזו שנקראת קולורס

 


תפריט הניהול הראשי -מרכז הבקרה והשליטה על האתר שלך

תפריט הניהול הראשי של האתר, המקום שבו מרוכזים כל כלי הניהול המלאים לניהול ועדכון אתר האינטרנט שלכם, מכאן תוכלו לבנות דפים לנהל גלריית תמונות, להוסיף מוצרים לחנות הוירטואלית שלכם לעצב את האתר ועוד...


 

רשימת דפי תוכן - כל הדפים שלך במקום אחד

דפי תוכן - זה המקום שבו מופיעים כל דפי האתר שהוספתם לאתר שלכם בזמן בניית האתר במערכת קולורס החדשה, תוכלו להשתמש במנוע חיפוש בכדי לאתר דף במהירות, תוכלו לקבוע כמה דפים יופיעו לכם ברשימה וכמו כן לגשת לעריכה מהירה מכאן או לגשת לעריכה המלאה שבה מופיעים הרבה יותר אפשרויות עדכון לדפים.


 

התאמה מושלמת לקידום אתרים - גוגל זו מילת המפתח

המערכת מותאמת בצורה אופטימלית לקידום אתרים בגוגל ומאפשרת להגדיר לכל דף באתר שלכם את תגיות המטה כגון כותרת תיאור הדף ומילות המפתח, כמו כן ניתן להגדיר לכל תמונה את תגית האלט שלה.


 

מנהל קבצים מתקדם באג'קס - כדי שתוכל לעצב דפים עשירים

מנהל הקבצים באתר הינו מן המתקדמים בסוגו ומאפשר לכם להעלות תמונות וקבצי pdf לאתר שלכם, ניתן להעלות מספר תמונות בבת אחת, ניתן לגזור את התמונות ולערוך אותן, ניתן לסדר אותן בתיקיות ובתיקיות משנה, מנהל הקבצים נפתח דרך העורך או באופן עצמאי תלוי לפי הצורך שלכם באותו רגע. 


 

עורך התוכן המוביל בעולם -  CKEDITOR אין עוד אחד דומה לו

עורך התוכן של האתר הינו בעצם תוכנה כמו וורד, באמצעותו אפשר לכתוב את הטקסטים לאתר להוסיף תמונות וידאו או כל מדיה אחרת בדף, לצבוע את הטקסט, להוסיף טבלאות, קישורים ועוד הרבה דברים שתצטרכו במהלך בניית האתר שלכם.


 

מכירת מוצרים און ליין חנות וירטואלית - הסוכן הכי חרוץ שלך

ניהול החנות הוירטואלית והוספת המוצרים מתבצע מכאן, בטופס זה תוכלו להגדיר את כל פרטי המוצר, כגון שם, כותרת משנה, מחיר, מחיר מחירון (אחוז ההנחה נגזר אוטומטית מהמידע הנ"ל ומוצג לגולש בדף המוצר), כמו כן תוכלו להוסיף תמונות למוצר, קטע וידאו ולהוסיף כפתור תשלום בפיי-פאל.


 

עיצוב האתר - בחירת טקסטורות - עיצובים מהלב

בדף הבא הנקרא "בחירת צבעים וטקסטורה" תוכלו לבחור בלחיצת כפתור את הטקסטורה של רקע האתר, ביחרו טקסטורה מתאימה שמוסיפה נוכחות לאתר שלכם ומתאימה לאופי האתר.


 

עיצוב האתר - מערכת בחירת צבעים מרהיבה - אושר בעיניים

כמו כן בהמשך לבחירת הטקסטורה תוכלו לבחור את צבעי האתר בפרטי פרטים, לכל קבוצת פרטים באתר ניתן להגדיר את הצבע שלה, השינויים חלים באופן מיידי וכך ניתן לעצב את האתר און ליין ולראות את התוצאות מוצגות באופן מיידי.


 

רשתות חברתיות חיבור לפייסבוק ועוד... - כדי שלא תשאר לבד

לכל אחד כמעט יש היום דף בפייסבוק ולכן כדאי שגם לכם יהיה דף פייסבוק לעסק שלכם, שבו תוכלו לעדכן את הגולשים בכל מה שחדש אצלכם בעסק בדף זה תוכלו לעדכן את הקישורים לפייסבוק לטוויטר לגוגל פלוס וליוטיוב שלכם.


 

מערכת ניהול קדמית WYSIWYG  - לראות את השינויי תוך כדי עבודה

למערכת קולורס קיים ממשק ניהול ייחודי הנקרא עריכה קדמית או עריכה מהירה שבו ניתן לעדכן את האתר ולראות השינויים באתר עצמו תוך כדי עדכון, ממשק זה לא מיועד להוספת התכנים אלא לעדכונים ושינויים קטנים יחסית ולסידור מהיר של הכפתורים המוצרים הקוביות מידע והתמונות.


 

מערכת ניהול קדמית WYSIWYG - מה שיוצא זה מה שאתה רוצה

עורך התוכן כפי שמופיע בממשק הניהול הקדמי על ידי לחיצה על הטקסט העורך נפתח ועל ידי לחיצה מחוץ לטקסט השינויים נשמרים באופן אוטומטי ללא לחיצה על כפתור כלשהו, לא תצטרך לנחש כיצד זה יראה באתר - פשוט תראה את השינויים תוך כדי תנועה.


 

גרור ושחרר - כדי לסדר במהירות ובטבעיות

ממשק גרירה ושיחרור מיוחד על מנת לסדר את התפריט הראשי, פשוט תפוס את הכפתור וגרור אותו למקומו החדש, השינוי נשמר אוטומטית ומופיע באתר החיצוני


 

ניהול גלרייה קדמית הכל מול העיניים - עצב בלי להתאמץ

סידור גלריית התמונות בממשק העריכה הקדמית, ניתן לסדר את התמונות לפי סדר מסויים שמתאים לנו, ניתן להגדיר לכל תמונה את ההגדרות שלה ותגית אלט, ניתן להפוך תמונה לקישור, למחוק תמונה להגדיר לה טקסט הסבר על התמונה.


 

אתר סלולרי זה כבר לא מדע בדיוני - לכולם יש סמארטפון בכיס

ניתן להיכנס לאתר הסלולרי על ידי סריקה של קוד ה QRCode הקוד מופיע באתר בדף הצור קשר לכל אתר שהזמין חבילת אתר סלולרי בתשלום נוסף, ניתן להגדיר אלו דפים יופיעו באתר הסלולרי ואלו דפים לא ימצאו שם. 


 

מצגת עליונה - להעביר את המסר בכיף ישר בדף הבית

הגדרת מצגת שקופיות עליונה, ניתן ליצור בדף הבית או בכל דפי האתר מצגת שקופיות עליונה המכילה מספר שקופיות המתחלפות בנהם באפקטים שונים, ניתן להגדיר את האפקטים ואת משך הזמן לכל אפקט וכמו כן את זמן ההשהיה בין השקופיות.