קולורס בניית אתרים

הכרות עם מערכת קולורס לבניית אתרים מהירה

כיום עם התפתחות הרשת והטכנולוגיה מתאפשר לכל אחד להקים אתר אינטרנט בקלות ובמהירות וזו לא סתם סיסמה.

מערכת קולורס מאפשרת לכם להקים את אתרכם באופן קל ומהיר ביותר. אתם לא צריכים להתעסק עם קבצים קודים או אחסנת האתר וטיפול בשרתים. תמורת תשלום חודשי עבור השימוש בפלטפורמה אתם מקבלים את היכולת לבנות אתר.

באמצעות מספר כלים פשוטים, המאפשרים לכם, לבנות אתר תדמיתי או מסחרי וכמובן מקצועי לעסק שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לטופס הקמת אתר אינטרנט ולמלא בו את הפרטים המסומנים בכוכבית אדומה.

לאחר מילוי הטופס תועברו אוטומטית לממשק הניהול המתקדם של האתר, בו תוכלו ליצור דפים להוסיף טקסטים תמונות לוגו ושאר חומרים גרפיים לאתר שלכם.

את האתר הנוצר תוכלו לראות תוך כדי הבנייה כך שבתהליך זה אתם יכולים להקים אתר לתפארת בתוך יום יומיים.

במידה ויש לכם גרפיקאי מקצועי הוא יוכל ליצור עבורכם את העיצוב לאתר שלכם ובכך להשוות לו מראה נוצץ ומרהיב. במידה ואין לכם גרפיקאי שיעצב את האתר שלכם תוכלו לפנות אלינו ואנחנו נעצב עבורכם את האתר בתשלום מתאים לכל כיס, כמו כן המערכת מכילה ממשק עדכון צבעים שבו תוכלו לבחור בקפידה את כל צבעי האתר. החל מצבעי הרקע הכפתורים הכותרות וכלה בצבעי הטקסטים קוביות המידע ושדות הטפסים. נחסך מכם כל התהליך המייגע רווי הבאגים וכאב הראש של בניית אתר אינטרנט מתוכנת אישית והוצאות של אלפי שקלים.

באמצעות מערכת קולורס אתם בקדמת הטכנולוגיה נכון ל-2013. וזאת לא סתם סיסמה! האתר נבנה במיטב הטכנולוגיות החדשות ביותר ומשתמש במבחר פלאגים מודרנים כל זאת תוכלו לקרוא בדף יתרונות המערכת, בניית אתר בענן במערכת קולורס יכולה להיות פתרון מצוין לאלו שחפצים באתר בקלות ובמהירות או חפצים באתר מתקדם במיטב הטכנולוגיות החדשות בשוק.